Lys Vaken


Lys Vaken


7.–8. november inviterer vi deg som går i 5. eller 6. klasse til Lys våken – en spennende overnatting i Ål kyrkje!

Har du noen gang lurt på hvordan det er å overnatte i en kirke?

Nå har du sjansen!

7.–8. november inviterer vi deg som går i 5. eller 6. klasse til Lys våken – en spennende overnatting i Ål kyrkje!

Vi skal fylle kirken med liv, latter og gode opplevelser! Sammen skal vi leke, bli bedre kjent, spise god mat, utforske kirken og ha det gøy. Når kvelden kommer, finner vi frem soveposene og gjør oss klare for en helt spesiell natt i kirken!

Lys våken handler om å være våken for det som skjer rundt oss, for hverandre og for Gud. Og selv om det heter Lys våken, skal vi selvfølgelig også sove! 

Vi håper du har lyst til å bli med!

Praktisk informasjon

Når: Lørdag 7. november kl. 16.00 til søndag 8. november kl. 12.00, om du ikke ønsker å vere med på gudstenesten så kan barnet bli hentet kl 10.00

Hvor: Ål kyrkje

Hvem: Alle som går i 5. og 6. klasse

Pris: 100 kr, du får mat,frukt og drikke.

Ta med: sovepose og liggeunderlag, klede til å vere ute i, lommelykt eller hovudlykt, ein kosebamse 

Påmeldingsfrist: 2. november

 

Påmelding HER

Tilbake